Afdelinger

Veflinge

Hovedkontor
Havrekær 38
5474 Veflinge
Tlf. 64801515

Odense

Odense-afdelingen
Gl. Højmevej 151
5250 Odense SV
Tlf. 65963830

Bogholderi

LKN BYG A/S
Havrekær 38
5474 Veflinge
CVR 31088097
Tlf. 64801515
Mail: info@lkn-byg.dk

Tømrerafdeling

 

Tømrermester
Kent Nicolaisen
Mobiltlf. 222 44 668
e-mail: kent@lkn-byg.dk

Tømrermester
Kurt Nicolaisen
Mobiltlf. 222 44 666
e-mail: kurt@lkn-byg.dk

Byggeleder i tømrerafd.
Johnny Vikkelsøe
Mobiltlf. 222 44 667
e-mail: johnny@lkn-byg.dk

Murerafdelingen


Murermester
Kasper Wichmann
Mobiltlf. 209 31 218
e-mail: kasper@murerwichmann.dk

 

Bogholderi


Bogholder og tovholder
Karen Nicolaisen

e-mail: karen@lkn-byg.dk


Løn og bogholderi
Tina Knudsen

e-mail: tina@lkn-byg.dk 

Fakturaer

Tømrer- og entreprenørafdelingerne:
faktura@lkn-byg.dk

Murerafdelingen:
faktura@murerwichmann.dk

 

 

 

 
Gratis rådgivning
Ring
Vil du hellere
skrive - kan du udfylde
kontaktformularen 
nederst på siden

Ja tak! Jeg kan kontaktes på nedenstående.

Navn:
E-mail:
Tlf.:
Besked: